Sinema Filmleri

Kuşatma 7 Uyuyanlar
Fragman3.png
Galeri.png

Yönetmen:  Utku Uçar

Senaryo:  Ahmet Şafak

Türü:  Aksiyon

Vizyon Tarihi: 04.10.2019

Yapım Şirketi: Küsena Yapım

Oyuncular: Ahmet Şafak, Fulden Akyürek, Özcan Varaylı, Sefa Zengin, Aslı Atıl, Çağatay Akman 

Ahmet Şafak'ın senaryosunu kaleme alıp başrolünü üstlendiği "Kuşatma Yedi Uyuyanlar" filminde, vatanı için her şeyi yapmaya hazır olan eski bir askerin, vatanı üzerinde oynanan oyunları bozmak için girdiği mücadeleyi konu ediniyor.

2014853-150130599.jpg
2014526-239704358.jpg
Hüddam 2
Fragman3.png
Galeri.png

Yönetmen:  Utku Uçar

Senaryo:  Utku Uçar

Türü:  Korku, Gerilim

Vizyon Tarihi:  08.03.2019

Yapım Şirketi:  Hayal Sanat, FilmAcans, Cınedex

Oyuncular:  Ebrar Kurt, Bülent Kaya, Hakan Erkuran, Ayşe Kaya

 

Öz yeğeni tarafından tecavüze uğrayan doğuştan bedensel ve zihinsel engelli Fatma, bir süre sonra hamile olduğunu fark eder. Doğumunda annesi ve babasını kaybeden Fatma için bu bebek, yalnızlığına son verecek bir umut olur. Bebeğin doğmasını istemeyen Fatma’nın amcası Recep şiddet uygulayarak bebeği düşürür. Bu olay Fatma için çok büyük bir yıkım olur ve kendi ebesi olan Songül’den yardım ister. Songül Fatma’ya yapılan bu kötülüğün karşılıksız kalmaması için, kendi canı pahasına Hüddam daveti ile bir ritüel gerçekleştirerek bebeği geri getirir.

2013684-626090152.jpg
Bende Kal
Fragman3.png
Galeri.png

Yönetmen:  Utku Uçar

Senaryo:  Utku Uçar

Türü:  Komedi

Vizyon Tarihi: 13.07.2018

Yapım Şirketi: Hayal Sanat - 2506 Sinema

Oyuncular: Sühely Uygur, Ruhi Sarı, Sadi Celil Cengiz, Peker Açıkalın 

 

Fikret ve Taner dükkana gelen ünlü mafya babası Altan'ın ölümüne sebep olurlar. Peşlerine mafyanın düşmesini engellemek için cesedi ortadan kaldırmaya çalışan ikili koltukçu Rıza'dan yardım ister. Cesedi antika bir koltuğun içine gizleyip ortadan kaldırmayı planlarlar. Fakat amaçlarına ulaşamadan mafya tarafından yakalanırlar ve her şeyi itiraf ederler. Bunun üzerine koltuğu geri almak için dükkana dönerler ancak, koltuk düzenbaz muhtar adayı Düzgün Söğüş ile Adana'ya doğru yola çıkmıştır. Koltuğu bulup geri getirmeleri için  yola çıkan üç kafadar kendilerini bambaşka bir maceranın içinde bulurlar. 

2012821-691144590.jpg
Hüddam
Fragman3.png
Galeri.png

Yönetmen:  Utku Uçar

Senaryo:  Utku Uçar, Murat Özen, Melih Çobanoğlu

Türü:  Korku, Gerilim

Vizyon Tarihi: 20.11.2015

Yapım Şirketi:  Hayal Sanat

Oyuncular:  Çağrı Duran, Fatma Hun, Eray Logo, Murat Özen

 

Cinler alemince adı yasaklanan, Hz. Süleyman'ın ölümüyle onun hizmetinden çıkıp iblisin hizmetine giren, tarihin en eski ve lanetli ifrit tarikatının, Ege'nin ıssız bir köyündeki kan donduran vakasını anlatıyor.

Tv Programları

Çırak - TRT Belgesel
Fragman3.png
Galeri.png

Yönetmen:  Utku Uçar

Şef: Burak Zafer Sırmaçekici

Türü: Yemek Programı

Yayın Tarihi: 2019 (5 Bölüm)

Yapım Şirketi: A23

T

Türkiye’nin her bölgesinden tatlar sunmayı planladığımız bu program ile şef Burak Zafer, yerel lezzetleriyle meşhur yerlerde, yöreyi iyi tanıyan gastronomi ustaları rehberliğinde, lezzetleri keşfe çıkar. Ustalarla yemeğin nasıl yapıldığına ve püf noktalarına dair keyifli sohbetlerin yanı sıra pazarları ve esnafları gezerek, yöreye özgü ürünleri tanıtır. Her bölümün sonunda o yörenin eşsiz bir doğa manzarasına karşı, ilham aldığı yörenin değerleri ve yeme-içme kültürü ile yaratıcı fikirlerini birleştirerek özgün bir yemek hazırlar.

Çırak.png
anadolubenim.png
Anadolu Benim - TRT Müzik
Galeri.png

Yönetmen:  Utku Uçar

Sunucu: Şeyda İpek Baykal

Türü:  Gezi, Müzik Programı

Yayın Tarihi: 2018 ( 3 Bölüm )

Yapım Şirketi:  TFIŞeyda İpek Baykal, her hafta farklı bir yöreye ait müzik kültürlerini ve müziğin yöre halkı üzerinde ki etkisini anlatıyor. O yörenin gizli kalmış yöresel müzisyenlerine, yöre halkı tarafından çalınan o yöreye özgü çalgılara, ayrıca unutulmaya yüz tutmuş enstrumanlarına, evlerinde müzik aleti bulunan yöre halkına ve bölgenin kültürel zenginliklerini izleyicilerle buluşturuyor.

© 2019 by Hayal Sanat